Najfajniejsze prezenty na dzień chłopaka

Najfajniejsze prezenty na dzień chłopaka

Za jakieś trzy tygodnie znowu będziemy obchodzić Dzień Chłopaka. Nie wszyscy jednak obchodzą ten dzień. Sporo osób omija ten dzień i czeka na Dzień Mężczyzny. Jednak każdemu miło jest, gdy dostanie jakiś prezent, nawet gdy dawno już nie jest chłopcem.

Dzień Chłopaka wypada 30.09, więc mamy jeszcze sporo czasu. Zwykle obchodzony jest przez młodzież w wieku szkolnym, ale nawet gdy jesteśmy starsi możemy odczuwać potrzebę, aby takie święto obchodzić. Warto wtedy pomyśleć o różnych fajnych prezentach, które możemy kupić naszym chłopakom.

czekoladowy motocykl

Budżet do 30 złotych

To ukłon w stronę osób, które chcą kupić symboliczny upominek lub dostają jeszcze kieszonkowe od rodziców i nie mogą wydać za dużo. Do tej kwoty można kupić na przykład fajny plakat w Empiku, śmieszny kubek czy też torbę słodyczy. Każdy chłopak duży czy mały uwielbia słodycze!

Budżet do 100 złotych

Tutaj już można poszaleć. Można kupić koszulkę lub nawet bluzę z własnym nadrukiem, który będzie śmieszny lub poważny, albo będzie przypominał o jakimś wydarzeniu z  życia. Kolejna propozycja to wypad  do wesołego miasteczka, cyrku czy innego miejsca rozrywki. Można za tę kwotę fajnie zabawić się na kręgielni, na samochodzikach czy też pójść do kina na wybrany przez chłopaka film. Za 100 złotych można też kupić odjazdowa czapkę z daszkiem czy koszulkę ulubionej drużyny piłkarskiej, a także stać nas będzie na drobną biżuterię.

Budżet do 300 złotych

Przy takim budżecie już można totalnie zaszaleć. Można na przykład wykupić godzinę jazdy sportowym autem po torze co na pewno każdego chłopaka ucieszy. Możemy też kupić fajny sportowy zegarek (sprawdzony sklep gdzie możesz kupić męski zegarek) albo markowe ubrania. Za 300 złotych można też kupić serię ulubionych książek naszego bohatera. Kolejny pomysł to zorganizowanie domowej imprezy. Na chipsy i colę na pewno ta kwota wystarczy.

 
Macie jeszcze jakieś inne pomysły?

No Responses

Write a response