Prezent na komunię dla chłopca.

Prezent na komunię dla chłopca.

Wybranie ciekawego prezentu dla chłopca nigdy nie jest łatwe, a zwłaszcza gdy potrzebny jest fajny prezent wręczany z okazji komunii. Dzisiaj nie możemy postawić standardowo na zegarek czy rower, ponieważ jest o wiele więcej ciekawych prezentów, a ponadto które dziecko nie ma teraz własnego roweru jeszcze przed komunią?

W tym roku jak i w poprzednim królować będzie elektronika. Z pewnością iPad czy nowoczesny smartfon ucieszą niejednego chłopca. Można też pomyśleć o notebooku, ponieważ i na tych urządzeniach można pograć w ciekawe gry czy skorzystać z Internetu, aby odrobić prace domowe. Dużą popularnością cieszą się też konsole do gier. Także aparat fotograficzny z dobrą optyką może być fajnym prezentem, jeśli tylko dziecko lubi robić zdjęcia. Jeśli nie ma takiej pasji taki prezent jest niestety bezsensowny.

Młodzi fani motoryzacji z pewnością docenią prezenty w postaci małego, elektrycznego skutera  lub motocykla o mocy 1 KM. Jednak warto skonsultować taki prezent najpierw z rodzicami czy zgadzają się na zakup takiego pojazdu dla dziecka oraz czy będą nadzorować jego poczynania. Chyba, że sami jako rodzice chcemy dać taki prezent to wtedy powinniśmy rozważyć czy będziemy mieli gdzie pojeździć z dzieckiem na takim wynalazku.

Wielu dziadków daje maluchowi w kopercie pieniądze. Jednak dziecko nie zawsze zna wartość pieniędzy i może je zbyt szybko wydać. Dlatego rodzice powinni sprawować pieczę nad takim prezentem. Kolejny sposób na sprawienie, że dziecko samo sobie coś kupi do bon podarunkowy do sklepu, który chłopiec lubi. Za taki bon może sobie kupić wybraną rzecz. Jeśli nie znamy gustu czy potrzeb dziecka jest to bardzo fajny pomysł.

Coraz częściej wybierane są też modne i zabawne gadżety jak koszulka z nadrukiem 3D, domowa maszyna do robienia popcornu czy deskorolka z fantastycznym nadrukiem od spodu. Zawsze też można postawić na klasykę komunijnych prezentów i kupić dziecku zegarek. Tutaj wybór jest ogromny. Najchętniej kupowane są zegarki elektroniczne i sportowe. Jednak zdarza się też, że w prezencie dawane są zegarki o klasycznym wyglądzie. Nie jest to zły pomysł, ale trzeba wiedzieć czy to prezent dla małego eleganta czy dziecka, które woli chodzić po drzewach i jeździć na rowerze niż ubierać koszulę i sweterek. Jeśli źle wybierzemy zegarek dziecko po prostu nie będzie go nosić. Można też kupić biżuterię. Wciąż popularne są złote medaliki lub krzyżyki na łańcuszku. Wbrew pozorom wielu chłopców nosi potem takie rzeczy przez lata z sentymentem.

No Responses

Write a response