Prezent na dzień ojca

Prezent na dzień ojca

Tak samo jak nasze mamy i ojcowie zasługują na swój dzień. Wypada on 23 czerwca. Czyli już niedługo! Co kupić tacie? A może zrobić coś samodzielnie? Tak samo jak w wypadku mam i nasi ojcowie są różni, i inaczej podchodzą do prezentów. Jedni cieszą się nawet z najmniejszego prezentu, inni to gadżeciarze, którzy marzą o najnowocześniejszym sprzęcie. Jednak obojętnie co nasz ojciec by chciał dostać zawsze znajdziemy jakiś fajny prezent.

prezent na dzień ojca

Kategoria 30 plus

Tutaj z kolei my nie poszalejemy z prezentem, bo jesteśmy młodzi i biedni. Chyba, że złożymy się na prezent z mamą i kupimy coś wspólnie. Zawsze warto kupić słodycze (chyba, że ojciec się odchudza). Dzisiaj bez trudu znajdziemy różne ciekawe figury z czekolady. Ulubione auto czy motocykl zrobione z czekolady na pewno zrobią też dobre wrażenie. W tym wieku kondycja jest jeszcze ważna, więc ciekawym pomysłem będzie wykupienie chociaż jednomiesięcznego karnetu na siłownię lub zajęcia rekreacyjne.

zegarek męski Certina C001.639.16.037.01

Zdjęcie z http://www.zegarek.net/zegarki/certina/index.html

Kategoria 50 plus

Tu już możemy poszaleć, o ile tylko nasz tato nie ma kłopotów z sercem, które w tym wieku już mogą się pojawiać. Jeśli nasz tato jest odważny można wykupić mu atrakcje takie jak lot szkoleniowy samolotem, paralotnią czy lekcje skateboardingu. O ile tylko chciałby spróbować takich rzeczy. Można też zapisać ojca na degustację piwa. Z pewnością nie jeden pan by się ucieszył na taki prezent. Każdemu mężczyźnie też marzy się jazda Harleyem lub szybkim sportowym wozem. Również takie usługi można wykupić i zafundować ojcu pare godzin jazdy wymarzonym pojazdem po torze lub po ulicach. Dobrym pomysłem jest też zakup biżuterii takie jak zegarek. Warto zainwestować w te szwajcarskie jak Certina.

uzdrowisko Cieplice Zdrój

Kategoria 70 plus

Tutaj też możemy sprawdzić starszemu już wiekiem tacie nie lada radochę. Jeśli choruje lub wymaga od czasu do czasu zabiegów rehabilitacyjnych warto wykupić tacie (i mamie przy okazji turnus w jakimś sanatorium. Do najpiękniejszych w Polsce zaliczane są Świnoujście, Nałęczów czy Cieplice Zdrój. Dojrzali wiekiem panowie cenią też mocniejsze trunki. Dlatego, jeśli tacie nie doskwierają problemy ze zdrowiem można go zapisać na degustację whisky. Zawsze też można kupić mu coś co jest potrzebne na przykład kijki do nordic walking, ciśnieniomierz czy wygodny fotel do siedzenie przed telewizorem.

No Responses

Write a response