Czy jesteś przygotowany na święta?

Czy jesteś przygotowany na święta?

Co roku nie tylko zima zaskakuje drogowców, ale też święta zaskakują całe rodziny. Według badań opinii publicznej na same prezenty świąteczne wydajemy aż 1800 złotych. Dlatego właśnie na 17 dni przed Mikołajkami i jedną wypłatę przed świętami warto pomyśleć czy już jesteśmy na to przygotowani, a jeśli nie to warto opracować sobie jakąś strategię.

Dlaczego warto kupić prezenty jeszcze w listopadzie?

Po pierwsze w tym miesiącu w sklepach jeszcze nie ma zbyt dużego ruchu, więc spokojnie można pooglądać przedmioty, które zamierzamy wybrać na prezent. Po drugie możemy przejrzeć oferty sklepów i zobaczyć czy znajdziemy odpowiednie prezenty w polskich sklepach czy też będziemy musieli zrobić zakupy w sklepie zagranicznym, z którego przesyłka będzie szła 27-21 dni. Po trzecie obecnie sklepy internetowe wprowadziły aż 100 dniowe prawo zwrotu towaru. Oznacza więc to, że kupując teraz prezent online kiedy go otrzymamy możemy go wręczyć na Gwiazdkę, a jeśli się nie spodoba odesłać i wymienić na inny! Choćby w zeszłym roku nie było to możliwe. Dlatego już teraz powinniśmy się rozejrzeć.

 Prezenty

Jakie prezenty cieszą się popularnością?

Z corocznych podsumowań sklepów wynika, że największą popularnością cieszą się: kosmetyki i perfumy, książki i gry komputerowe, biżuteria i zegarki, odzież lub bony zakupowe.

W co celować w tym roku?

W to samo w co w zeszłym, pod warunkiem, że to były sprawdzone prezenty!

 

Zadanie domowe dla czytelników bloga: Podrzućcie swoje pomysły na prezenty lub trudne przypadki do rozwiązania! Od dzisiaj rozpoczynamy cykl postów świątecznych.

 

No Responses

Write a response