Najfajniejsze prezenty urodzinowe

Najfajniejsze prezenty urodzinowe

Prezenty na 18stkę mamy już z głowy, ale co i komu dać ogólnie w prezencie na urodziny? Generalnie zależy to kim jesteśmy dla osoby, która ma dostać prezent oraz ile chcemy na niego przeznaczyć.

prezent na urodziny

Prezent dla przyjaciela

Tutaj wybór powinien być łatwy, ponieważ powinniśmy znać gusta swoich przyjaciół. Ba nawet możemy kupić prezent, który się nam przyda wspólnie. Co powiecie na mapę zdrapkę miejsc, które odwiedzaliśmy? Jeśli podróżujemy wspólnie z przyjacielem warto kupić w prezencie taką, mapę na której zdrapiemy miejsca już zobaczone. A jeśli nie wcale nie lubimy podróżować, ale jest o pasja naszego przyjaciela taki prezent z pewnością mu się spodoba. Można też kupić bardziej zwariowane rzeczy jak stół do piłkarzyków, śmieszny gadżet do komputera lub telefonu czy wykupić dożywotni abonament na stronie z serialami. A motywatorem dla wiecznie odchudzających się może być łyżka dietetyczna (z dziurą w środku) czy pasek z miarką.

Prezent dla rodziców

Rodzice zwykle nie oczekują od nas bogatych prezentów, ale wiadomo, że zawsze trzeba coś rodzicom w prezencie dać. Jak nie na urodziny to na rocznicę ślub i na odwrót. Mamie zawsze warto kupić biżuterię w zależności od tego co nosi złotą lub srebrną. Można też kupić jakieś ciekawe gadżety do domu jak kosz na pranie w kształcie pralki, kubek, na którym można napisać wiadomość, czy egzotyczny kwiat w doniczce. Z kolei dla taty z biżuterii warto wybrać zegarek. Inny ciekawy prezent to coś do samochodu. Można też sprawić tacie sterowany falami radiowymi samochód lub samolot. Wbrew pozorom to mu sprawi dużą frajdę. Zawsze można też wykupić przejazd sportowym samochodem po torze!

Prezent dla siostry lub brata

Cóż im śmieszniej tym lepiej 🙂 Chyba, że nasze rodzeństwo jest zasadnicze, tradycyjne i nie przekonuje ich moda.

Prezent dla kolegi, koleżanki

Zdarza się, że zostajemy zaproszeni na imprezę urodzinową osoby, której nie znamy za dobrze lub mamy z nią tylko koleżeńskie stosunki. Wtedy najlepiej konkretnie dowiedzieć się przez kogoś co ta osoba chce dostać lub co jest jej potrzebne. Jeśli nadal nie wiemy postawmy na standard: słodycze, kwiaty i książka, która aktualnie jest w rankingu bestsellerów.

No Responses

Write a response